MÖBLER / Bord / Soffbord 10458210

nr 1045 8210

Soffbord

med hylla, 1940-tal, längd: 74 cm, djup: 74 cm, höjd: 60 cm

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 4 juli 2016
kl 20:29:30